Фестиваль-конкурс «Творча платформа ART Basis»

конкурс, фестиваль, детский фестиваль, праздник, детский конкурс, соревнования

Як на сцені кропивницького Дендропарку виступали юні таланти (ФОТО)
В обласному центрі у Дендропарку відбувся VIII багатожанровий фестиваль-конкурс «Творча платформа ART Basis» до Міжнародного дня захисту дітей 29 травня.

«Цей багатожанровий фестиваль, який об’єднує творчість дітей у різних номінаціях, був започаткований 6 років тому. Ми його створили, щоб залучити дітей і колективи як аматорські, так і професійні. Цього разу у нас більше було учасників аматорських колективів із районів, зокрема, Новгородки, Новомиргороду, Олександрії, Оситняжки та Гайворонського району. Діти з радістю приїжджають до кропивницького Дендропарку. Аби виступити на такій хорошій сцені з гарним звуком.
Наша задача дати дітям взяти можливість попрацювати із професіональним журі, почути їх оцінку і розуміти, що робити далі. Від Дендропарку діти отримали катання на качелях та морозиво, також їм вручили дипломи, подарунки», – розповіла у коментарі Вікторія Вагжанова.
Під час заходу діяли благодійна акція «Діти – дітям», тематична фотосесія, автограф-сесія від членів журі, інтелектуальна лотерея тощо. У заході взяли участь групи до 8 років, 9-13, 14-18 та старше 18 років.

«Я вважаю, що це класний захід, адже він багатьом дає можливість розкритися, продемонструвати свою майстерність. Дуже приємно, що журі може достойно оцінити кожного з нас.
Щодо самих умов, то мені все подобається, адже умови та організація гарно сплановані. Через те, що я займаюся з 5-ти років, страху на сцені за себе немає, а лише за дітей, тому що я як хореограф знаю, що в них ще є ці переживання. Загалом я часто виступаю на сцені Дендропарку і мені щоразу приємно, що є віддача від публіки, відчуття, що ти не танцюєш на пустий зал, а для тих, кому це подобається», – поділилася враженнями учасниця колективу імідж центр «Ольга» Каріна Шереметова.
Учасників оцінювало журі, в складі якого були керівник народного художнього колективу студії вокального мистецтва «Антарес», вчитель – методист, композитор та аранжувальник Олена Дороганич, заслужена артистка України, балетмейстер Академічного ансамблю музики, пісні і танцю «Зоряни» Юлія Кравченко, старший викладач кафедри музичного мистецтва та хореографії ЦДПУ ім. Винниченка Юрій Сивоконь, вокаліст, аранжувальник, власник студії звукозапису Сергій Колчін та художній керівник Сучасного Театру Сатири, актор Роман Бутовський.
«Я вважаю, що це гарний захід, який дає можливість нашим дітям у період пандемії нарешті вийти на сцену і себе показати. Не дивлячись на рівень майстерності, у кожного є стремління до кращого. Приємно спостерігати за тим, як вони віддають всього себе на сцені. Під час виступу звичайно звертаємо увагу на те, як людина веде себе на сцені. Бувають різні системи, наприклад, моніторна система розташована в одній стороні, і якщо учасник йде по сцені ближче до журі, то вокаліст може трохи не потрапити у ноти. Однак, якщо учасник впевнено тримається, то вже розумієш, що він не перший день на сцені і загалом зрозуміла картина щодо його професіональності», – розповів у коментарі власник студії звукозапису та член журі Сергій Колчін.