Дендропарк порівняно молодий, так як він був заснований у 1958 році, але це не завадило йому стати найпопулярнішим місцем відпочинку для жителів міста. Головна ціль створення паркової зони – озеленення міста. Тут було посаджено більше 50 видів різних дерев та чагарників. Також, на території парку було встановлено 7 атракціонів. На той час це вважалося великою розкішшю та приваблювало безліч відвідувачів. Через 14 років, а саме в 1972, Дендропарк був віднесений до категорії парка-пам”ятника.

На жаль, довгий час парком ніхто не займався і він занепав. Але, в 2000 році Корпорація “ХХІ Століття” взяла парк в оренду та почала масштабну реконструкцію, розробку унікального ландшафтного дизайну, посадку нових дерев та догляд за рослинним та тваринним світом. 35 гектарів зелених насаджень були повністю очищені від заростей. Всі старі атракціони були реконструйовані та обладнані ілюмінацією. Зусиллями нового керівництва у парку були вимощені тротуари та центральна площа, а це більш ніж 50 000м2 плитки. Також, для збереження зеленої зони, парк огородили по периметру та встановили камери відеоспостереження, що забезпечило безпеку відвідувачам.

На цьому Корпорація “ХХІ Століття” не зупинилась і у 2005 році збудувала на території парку 2 ресторани: італійської та української кухні. Завдяки наполегливій праці керівництва та співробітників у 2008 році Дендропарк був визнаний кращим парком України.

У 2006 році в Дендропарк привезли 10 італійських атракціонів. На сьогоднішній день на території парку представлено понад 40 атракціонів, які розділяють на 3 категорії: дитячі, сімейні та екстремальні. Кожен атракціон регулярно проходить державну сертифікацію та відповідає світовим стандартам. Не тільки діти але й дорослі можуть отримати яскраві враження, катаючись на тій чи іншій каруселі.

Особливу увагу адміністрація Дендропарку приділяє зеленій зоні. Працівники парку з турботою доглядають за кожним деревом та кущиком, створюють незвичайні квіткові композиції. І, звичайно, окремим пунктом потрібно відзначити щорічну посадку тюльпанів. Саме парк тюльпанів під відкритим небом зробив Дендропарк відомим на всю країну. Усе почалося з 150 тисяч цибулин тюльпанів, спеціально привезених з Голандії. Зараз кількість квітів на алеях перевищує 2 000 000, а неймовірний дизайн композицій нікого не залишить байдужим.

Весняний пленер – дуже цікава подія. Починаючи з 2009 року, кожну весну в Дендропарк приїжджає велика кількість художників, які бажають відобразити на своїх полотнах усю красу весняного парку. На сьогоднішній день конкурс став всеукраїнським та привертає увагу талановитих людей і тих, хто бажає стати частиною захоплюючого творчого процесу.

Кожен куточок парку зберігає в собі безліч історій, легенд та готовий здивувати допитливих відвідувачів. На території парку проводяться екскурсії, взявши участь в котрих, кожен може зануритися у захоплюючий світ Дендропарку. Не варто забувати і про кінотеатр під відкритим небом. Аналогів в місті не знайти. Кожного літа на головній сцені проходить показ популярних фільмів. Це чудовий спосіб провести час усією сім’єю чи відпочити з друзями. Варто зауважити, що вхід безкоштовний.

З кожним роком потік туристів збільшується. Тому і парк активно розвивається. Сьогодні на території Дендропарку кожен може знайти щось для себе. У кожного є можливість відвідати ресторан японської, італійської чи української кухні, скуштувати смачний бургер у Ловілці. Помилуватися пішохідним фонтаном, який було запущено у 2017 році, відвідати зоомістечко і ще багато іншого. У Дендропарка величезний потенціал та багато унікальних можливостей для розвитку. Ми прагнемо бути ідеалом краси, позитивної енергії для жителів та гостей нашої країни та за кордоном.